Nihat Doğan biten evliliği hakkında konuştu: Arzu’yu hala çok seviyorum

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu Doğan (Arezoo Gharlar) ile 2022 Ağustos ayında evlendi.

Evlendikten kısa bir süre sonra baba olan Doğan, evliliğinde sorunlar yaşamaya başladı. Geçtiğimiz aylarda boşanan Nihat Doğan’ın eşi Arzu Doğan, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve ihanete uğradığını söyledi.

“Evlendikten sonra çok şey ortaya çıkmaya başladı. Yuvamı kurtarmak için sürekli kendimi kandırıyordum ama bir süre sonra birçok şeyden şüphelenmeye başladım. Eşimin telefonunu alıp araştırmaya başladım. Hiç beklemediğim şeyler gördüm. Birçok kadınla ilişkisi var. Ve bu ilişkiyi sonlandırmaya karar verdim” sözleriyle boşanan Arzu Doğan’la ilgili Nihat Doğan ilk kez konuştu.

İhanet iddialarına cevap verdi

TV8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın programına katılan Doğan, hata yaptığını kabul etti.

Müge Dağıstanlı, açık açık “Aldatıldığını söyleyen bir kadın var” diyerek eşinin mesajını okudu. Nihat Doğan önce güldü sonra konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Arzu’yu hala çok seviyorum”

Bizimki gerçekten bir aşk evliliğiydi. O beni ben onu çok sevdim. Hala daha seviyorum ben söyleyeyim.. Hiç kimse ayrılmak için evlenmez. Ortada bir kin ya da nefret durumu söz konusu değil. Ama sevgili olunca başka bir şey oldu.

“Evliliği beceremedim, hata benim hatam”

Evlenince başka bir şey oldu. Hata veya kusur aramak gerekirse ben çocuğum annesini rencide edecek veya üzecek, onu kıracak onun toplum nezdinde itibarını düşürecek sözler asla söylemem. Arzu baskın bir karakter ben de baskın bir karakterim belki o iki dominant karakterin çatışması oldu. Hata varsa benim hatam, evliliği ben beceremedim.

“İhanet etmedim ama anlaşamadık”

Arzu benim için çok başka bir kadın… Ben hayatımda ilk defa Arzu ile evlendim. Ve severek evlendim. Ben ihanet etmedim ama Arzu ile anlaşamadık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir